Stomatosol - ziołowy sposób na afty, ból dziąseł, zapalenie gardła

Męczą cię afty, przytrafiają się zapalenia dziąseł lub gardła? Sięgnij po ziołową nalewkę Stomatosol. Trzy aktywne składniki skutecznie zwalczą dolegliwości.

Swoją brunatno-czerwoną barwę Stomatosol zawdzięcza kłączu pięciornika. W surowcu występuje od 17 do 25% garbników. Dawniej kłącze pięciornika było stosowane do garbowania i barwienia skór. Firma Elanda doskonale wykorzystuje działanie pięciornika jako leku: Zewnętrznie pięciornik stosuje się do płukania w zapaleniu dziąseł, jamy ustnej i gardła. Składniki tego surowca działają wyraźnie przeciwbakteryjnie, słabo przeciwwirusowo, przeciwdziałając także powstawaniu stanów zapalnych.

Arnika górska jest "panaceum ziołowym. Wykazuje silne działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze; jest ono wykorzystywane w płynie Stomatosol firmy Elanda.

Z dębianek, patologicznej narośli z pączków dębu, otrzymuje się taninę, która ma doskonałe właściwości ściągające.

Dlatego naukowcy z laboratoriów firmy Elanda użyli jej do produkcji preparatu Stomatosol. To środek ściągający w lekkich stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej, w zapaleniu dziąseł oraz w aftach.

Płyn Stomatosol dostępny jest w aptekach bez recepty. Przed użyciem warto przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania, bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Zastosowanie w leczeniu

  • afty
  • zapalenia dziąseł
  • zapalenia gardła

 Podobne

Tymol - doskonały na trądzik
zastosowanie: trądzik

Afronis (Afrodyta Adonis) - dermokosmetyk na trądzik
Powracająca opryszczka? Spróbuj Sonol
zastosowanie: opryszczka

Najnowsze

Amol - lek na niestrawność, zatoki i katar
Teriak (driakiew). Dawniej lek na wszystko.
Propolis - naturalny antybiotyk
zastosowanie: rany, grzybica